Funimate MOD APK یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش ویدیوی امروزی است. این توسط AVCR Inc، یک ناشر مبهم منتشر شده است. اما اپلیکیشن Funimate نام آن ها را به کاربران متعددی در سراسر جهان رسانده است.

معرفی برنامه Funimate :
همانطور که می دانید امروزه ابزارهای زیادی برای ویرایش ویدیو برای گوشی های هوشمند موجود است. به لطف آن، هر کاربر به راحتی می تواند بهترین فیلم ها را ویرایش و ایجاد کند، نیازی به تجربه و دانش زیادی در زمینه ویرایش ندارد. شما همچنین می توانید ویدیوهای خود را برای رفع نیازهای سرگرمی و کاری خود ایجاد کنید. و Funimate یک انتخاب فوق العاده برای شما است. اجازه دهید APKMODY از طریق مقاله زیر به ویژگی های چشمگیر این برنامه پی ببرد.

یک ویدیو از یک فرد غیرحرفه ای ایجاد کنید
بسیاری از کاربران هنگام شروع کار ویرایش ویدیو برای اولین بار عصبی می شوند. وقتی از Funimate استفاده می کنید، می توانید به راحتی به آن عادت کنید، زمان زیادی برای تسلط بر آن نیاز نیست. تمامی قابلیت های Funimate Pro به صورت اتوماتیک بوده و به صورت ساده طراحی شده تا کاربران به راحتی با آن آشنا شوند. به لطف آن، شما به راحتی می توانید یک ویرایشگر ویدیوی حرفه ای شوید. به علاوه، می توانید در هر مکانی، فقط با گوشی هوشمند خود، ویرایش کنید.
بسیاری از ویژگی های مفید
Funimate به طور کامل مالک اصلی ترین ویژگی های یک برنامه ویرایش ویدیو است. به عنوان مثال، برش، ادغام ویدئو، اضافه کردن متن، . شما می توانید آن را به راحتی از اولین بار انجام دهید.

اما افکت های ویدیویی دلیل انتخاب این اپلیکیشن توسط کاربران است. این یک ویژگی جدید در مقایسه با سایر برنامه های ویرایش ویدیو نیست. اما چرا می گویند Funimate Pro بیشتر متمایز است؟ این برنامه هم برای شماست که از بین جلوه های ویدیویی موجود انتخاب کنید و هم به شما امکان می دهد جلوه های سبک خود را ایجاد کنید. این برنامه دارای افکت های منحصر به فرد زیادی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، اما همچنان می توانید جلوه های انحصاری خود را ایجاد کنید. می توانید جلوه هایی از عکس های گوشی خود ایجاد کنید.

همچنین می توانید تصاویر، متن، استیکرها و شکلک ها را به دلخواه خود به ویدیوی خود اضافه کنید. مجموعه عظیمی از استیکرها و شکلک ها گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا ویدیوهای خود را زنده کنید. علاوه بر این، بسیاری از ویژگی های جالب دیگر نیز دارد که می توانید مستقیماً آن ویژگی ها را تجربه کنید.

معرفی برنامه Reddit اندروید

دانلود برنامه شازم اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه Funimate برای android

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

های ,توانید ,برنامه ,ویرایش ,funimate ,یک ,می توانید ,به راحتی ,ایجاد کنید ,ها را ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی etsyshop مشاوره زنان و مامایی و باردای azarimaral2 puzel پی‌کار ziroclient2020 هلیوم مدرسه بازاریابی و فروش | آموزش بازاریابی خرید اینترنتی