VivaCut Proبرای اندروید مجموعه ای از ابزارهای ویرایش حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما کمک کند تا عمیقاً در هر فریم دخالت کنید. اگر نمی خواهید جلوه های انتقال تداوم یک ویدیوی حرفه ای را از بین ببرد، این مهم است.

علاوه بر این، برنامه تعدادی ابزار برای تقسیم، برش و ادغام ویدیوها با هم فراهم می کند. با انتخاب آنها از داخل کتابخانه شروع کنید، سپس زمان نمایش هر ویدیو را مرتب کنید و تنظیم کنید. البته این برای انتشار کافی نیست. روشنایی، کنتراست و اشباع خود را کمی از طریق Adjustment تنظیم کنید. فیلترهای رنگی را اضافه کنید تا سبک پانوراما را تغییر دهید، بسته به میل خود، ویدیوی خود را خنک تر یا کلاسیک تر کنید.

InShot PRO برای اندروید یک برنامه ویرایش ویدیوی شگفت انگیز و آسان برای همه است. با استفاده از آن می توانید به راحتی ویرایش، برش، ایجاد افکت و موسیقی به ویدیوهای خود اضافه کنید.

در دوران پررونق شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام. ما همیشه می خواهیم ویدیوهای تاثیرگذار را در صفحات شخصی خود منتشر کنیم. برای ویرایشگران حرفه ای، آنها دوربین ها و نرم افزارهای قدرتمندی برای ویرایش فیلم های خود دارند. با من، فقط با گوشی های هوشمند با برخی برنامه ها، می توانم ویدیوهای چشمگیری ایجاد کنم که کمتر از ویرایشگرهای حرفه ای نیست.

جمع بندی : خیلی از عزیزان برای درست کردن ویدیو در گوشی موبایل خود نیاز به یکسری برنامه های بسیار خفن و ساده دارند و ما هم امروز براتون برنامه های ویراشگر ویدیو اندروید را قرار دادیم.

معرفی برنامه Reddit اندروید

دانلود برنامه شازم اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه Funimate برای android

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

های ,برنامه ,ای ,حرفه ,ویدیو ,اندروید ,برنامه های ,حرفه ای ,ای را ,برای اندروید ,خود را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

يادگيري صفر تا صد زبان انگليسي Peggy's page ساحل موزیک , SahelMusic مطالب اینترنتی rosedlir postcg newthink-esf انجیره|بندرلنگه طراحی سایت جایی برای من
دزدگ