برنامه ZEDGE : آهنگ های زنگ و تصاویر پس زمینه (MOD، Premium/Free) با بهره گیری از تصاویر و آهنگ های زنگ بسیاری که کاربران دریافت می کنند، تجربه جدیدی را هنگام استفاده از تلفن های هوشمند به ارمغان می آورد.

امروزه گوشی های هوشمند به تدریج به وسیله ای ضروری برای بسیاری از مردم تبدیل شده اند. در بسیاری از موارد وظایف مختلفی را انجام می دهد و به کاربران کمک می کند تا چیزهای زیادی را به سرعت جستجو کنند و خود را سرگرم کنند. بنابراین می توان گفت که برای هر فرد بسیار شخصی است و می تواند هر چیزی را که بخواهد مانند تصویر و صدای اعلان تغییر دهد. اما این عامل اغلب عناصر منحصر به فرد و مشخصه ای را با توجه به ترجیحات کاربران می دهد. بنابراین برنامه ای که امروز به شما ارائه شده است دارای یک عملکرد جذاب مربوط به رسانه های فوق، تصاویر پس زمینه ZEDGE و آهنگ های زنگ است.
تصاویر پس زمینه منحصر به فرد را برای کاربران بیاورید
ZEDGE مجموعه ای از تصاویر و صداها را در اختیار دارد که اغلب به عنوان والپیپر یا آهنگ های زنگ استفاده می شوند. اگرچه عملکرد ساده است، اما مزایای بسیاری را به کاربران خود می دهد. آنها نیازی به جستجوی چیزهای زیادی در مورد دو وسیله نقلیه فوق از منابع مختلف نخواهند داشت. بنابراین برنامه را باز کنید و زمان زیادی را برای چیزی که دوست دارید صرف کنید. در عین حال برای شما نیز زمان هیجان انگیزی است.

این برنامه نمونه کارها عکس قابل توجهی را در اختیار شما قرار می دهد که هر کسی می خواهد آن را تجربه کند. آنها قادر خواهند بود تصاویر مختلف با موضوعات مختلف را پیدا کنند که شما می توانید با توجه به علایق و موقعیت های آنها جستجو کنید. در عین حال، یافتن تصاویر زیبا نیز به دلیل تجربیاتی که می تواند به همراه داشته باشد، ملایم و کاملاً لذت بخش است. هر تصویر خیره کننده احساس و برداشت خاصی را به کاربر می دهد و دور شدن از آنها کار سختی است.

معرفی برنامه Reddit اندروید

دانلود برنامه شازم اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه همراه من برای گوشی های اندروید

برنامه Funimate برای android

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

بهترین برنامه ویرایشگر ویدیو اندروید

های ,تصاویر ,دهد ,برنامه ,کاربران ,ای ,می دهد ,های زنگ ,آهنگ های ,پس زمینه ,تصاویر پس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


فرهنگستان zoomiti وبسایت رسمی دانلود انواع فایل و مقاله های کم یاب در سطح کشور Randell's style postby Allison's memory Kathy's memory آرشیو رپ بلاگ جزوه ننویس وبلاگ